| delicious a întrebat:

Baietilor le plac fetele cu sanii mici?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Majoritatea am observat ca adora fetele cu sani mari. Mie imi plac fetele cu sanii mici. Nu iti fa probleme pentru ca daca e sa te iubeasca un baiat nu o va face doar pentru sani. Conteaza personalitatea in primul rand. Eu nu as refuza de exemplu o fata pentru ca are sanii mari chiar daca imi plac sanii mici.

| Bacemi a răspuns:

Nu am vrut sa fiu finut. Pur si simplu mie imi plac mai mult sanii mici.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Depinde de baiat. Fiecare are preferintele luiwinking

| YoungSteve a răspuns:

Mie nu prea happy

| Posesiv a răspuns:

Nu imi plac fetele cu sanii mici dar nici mari, sa fie potriviti happy

| NarcisSistul a răspuns:

Nici mie nu prea imi plac big grin. Dar daca o fata cu sanii mici stie sa poarte haine care nu scot marimea sanilor in evidenta,(ex: tricouri finute, esarfe, nu tricouri mulate happy este foarte aproape de o fata cu sanii de 3 ori mai mare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, mi se pare ca aici ai incercat sa fii finut. ideea era daca poti sa iti exprimi aprobarea pentru fetele cu sani mici...nu cred ca exista vreun baiat care ar refuza o fata cu sani mari. sanii reprezinta cea mai erotica parte vizibila a corpului feminin. sunt totusi, cred, primul lucru care incita un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca da

| Simona96 a răspuns:

In ziua de azi.baietilor le plac mai mult fetele cu sanii mari.rari cazuri. da ma rog