| pikco a întrebat:

Baietilor nu le place sa fie abordati?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ba le place.Numai că nu multe fete au tupeu să abordeze băieţii pe care îi plac.

| yanny`s a răspuns:

Cine te-a mintit?laughing

| silverfaith a răspuns:

Ba le place inca cu atat mai mult dk sunt luati tare si direct Garatat 100% big grin daca vreun baiat nu ii place ori are prb ori este gay ori are iubita de foarte mult timp pe care o iubeste happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l'am inrebat pe unu [mai de mult ] daca vrea sa fie cu mine si era sa lesine pe acolo laughing. Cred ca le place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca n-a raspuns niciun baiat laughing. Din cate cunosc, au o slabiciune pentru fetele tupeise(asta pana la o anumita varsta cand nu se uita la o fata doar pentru niste insusiri care li se par,, cool).