| Mirela0876 a întrebat:

Băieților,o fata ușuratică, sau greu de cucerit?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine fara, liber de a trai viata, calator in lume femei la discretie (la comanda se aleg sa vina la hotel sau sa merg la ele) bani pentru o masina care nimeni nu isi permite adrenalina. Imi fac casa in conditii, apoi dupa ce termin cu ea imi gasesc un servici care imi permite sa am concediu 2 luni pe an sa vin in tara sau sa merg in alta tara din europa in vizita, schimb masina cu alta mai scumpa (de ce nu noua dau 50 000 euro pe una) si de acolo pornesc la alte femei care le testez si asa imi traiesc viata pana la 55 apoi ma retrag acasa tot singur dar nef--utut de nimeni (ele) si nici tepuit

| RAY a răspuns:

La pubertate o fata ușuratică, la maturitate o femeie matura

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să înțeleg că dorești un prieten rapid.
Pentru asta vrei să vezi care este preferința majorității, să joci acel rol.
Concluzia, dta ești ușor de cucerit, fără a fi ușuratică.
Iată că am mai găsit o categorie.
Mai este una, greu de cucerit, dar ușuratică, după ce ai cucerit-o.
Mai sunt cele care nu aleargă după băieți, nici ușuratice, dar nici ușă de biserică.
Altele ca niște fortărețe medievale, nu le cucerești nici cu tunurile din Navarone.
Așa că, te uiți la el și apoi îl întrebi,
- Ce rol vrei să-ți joc ca să te provoc să te dai la mine?

| Andreeush a răspuns:

O fată normală!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sincer una ușuratică.

| DorelExpertu a răspuns:

Una care sa nu fie prefacuta.

| alexhadarean a răspuns:

Usiratica te referi la curv@ sau usor de cucerit, eu as prefera una Matura