| NbhdDaughter a întrebat:

Beti/fumati/va drogati?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu,da, nu

| Larysa13 a răspuns:

Nu/nu/nu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu/nu/nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani am fumat primul meu joint, dar a fost și ultimul.Eram curios.

| Sadop a răspuns:

3x Nu!

Răspuns utilizator avertizat
| TheDifference a răspuns:

Ocazional, dar nu exagerat/nu, nu am fumat niciodata/nu si nici nu o sa o fac.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Nu fumez, nu ma droghez si nici nu beau (doar poate cantitati neinsemnate, ocazional) happy

| negat1ve a răspuns:

NU, NU si NU! Si te-as sfatui sa faci si tu la fel. Sunt niste vicii care le capeti fara sa vrei din anturaj, dupa ne mai reusind sa incetezi. Nu te ajuta la nimic : iti strici sanatatea, cheltui niste bani aiurea, nu ai o imagine tocmai buna si poti ramane fara prieteni si familie. Concluzia? NU!

| kiduţa18 a răspuns:

Nu beau, nu fumez şi nici nu mă droghez.

| ChristinaGM a răspuns:

Nu/nu/nu :p

| MagiicGirlI a răspuns:

Nu,nu si iar nu big grin

| Daniel12595 a răspuns:

Beau rar fumez rar... De drogat nu ma droghez dar m-am drogat mai demult

| razvangabytza123 a răspuns:

Nu/da/uneori