| GoGoSHiKa a întrebat:

Bey TPU`!:*

am si eu nevoie de niste statusuri in care sa exprim cat de dor imi este de un anume loc:Xva rog ajutati-ma :X nu luati la misto si daca vreti ducetiva altundeva nu aici phbbbbt:X

fundoi:X si vot:X multumesc anticipat:X

2 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

From now on it can never be the same as before
Cause the place I'm from doesn't exist anymore. [Immortal Technique- Point of no return]

| BloodPrison a răspuns:

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare. Am invatat Ca oricat Ai plange lumea Nu Se opreste In loc Pentru durerea TA... Am invatat sa visez...Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi, Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …Dar o