| andreylupu07 a întrebat:

Bhy TPU! Sunt un adolescent normal, de clasa a 9-a si cand am venit la liceu am cunoscut o fata de care m-am atasat foarte tare. Aceasta fata a cunoscut un baiat de clasa a 10-a si ii place de el. Faza e ca in momentul de fata ei se cearta si se impaca la fiecare 2 ore. Eu iam zis cu cateva zile in urma ca o plac si mi-a raspuns pozitiv nimic mai mult. In clasa stam in aceeasi banca si in pauze stam tot timpul impreuna. In fiecare pauza ne strangem in brate, o pup pe obraz si ea pe mine, o sarut pe gat si ea la fel si ne imbratisam tot timpul. Faza e ca as vrea sa nu existe baiatul asta care imi e si prieten dar no. Intrebarea e oare cand prind ocazia sa o sarut si sa vad cum reactioneaza, sa las lucrurile de la sine sau sa ma retrag de tot. Eu chiar o iubesc si io spun tot timpul si ma imbratiseaza si ma pupa pe obraz. Ajutor prieteni! Chiar e important si vreau raspunsuri serioase! Funda!?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi în pauze lucruri mai decente nu aveți de făcut?
De ce nu o pui jos și să treci la treabă?
Ori este prietena ta ori a lui.
Tu nu o scoți în oraș, la o plimbare în aer liber?
Pa, pa.

| CynicalCunt a răspuns:

> Faza e ca as vrea sa nu existe baiatul asta care imi e si prieten dar no

Hi, I'm your frendly neighborhood hitman.

| neutrino a răspuns:

Nu o mai intreba nimic, ia-o in brate si pup-o cat de des poti si pe unde poti. Important pentru tine este ca sta la pupat.

| grab a răspuns:

Nu trebuie sa o prinzi, trebuie sa o faci sa isi doreasca! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Transeaza dintr-o data si in urma unei singure discutii daca vrea sau nu sa fie doar cu tine.
Fata e o "jucausa", se joaca si cu tine si cu celalalt, si te intreb eu acum: daca peste o luna de jocuri si "sarutari", dupa ce o sa te "aprinzi" de tot si-i vei fi ca un catelus, ea decide ca vrea sa ramana cu baiatul dintr-a zecea, ce vei face?
O sa te simti comfortabil, sau din contra? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut-o, chiar sunt curos de ce va iesi.

| LoseYourMind a răspuns:

Din cate vad si ea iti da semne ca si-ar dori sa avansezi la urmatorul stadiuwinking Nu pierde sansa ta. poate chiar unica.