| adriana1996_2534 a întrebat:

Bine acum intrebare de baraj :
sante-ti niste oameni buni?
sinceritate va rog happy

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Da,cred ca sunt un om bun desi ca orice persoana mai fac si greseli(de cele mai multe ori incerc sa le indrept...Nimeni nu e perfect).In opinia mea un om nu este bun doar incercand sa evite raul ci el ar trebui sa incerce sa ajute pe ceilalti mai nevoiasi.Cred ca sunt un om bun(in fiecare zi incerc sa fiu mai buna si uneori nu-mi reuseste, ranesc alte persoane cand imi scapa cate o vorba etc)

3 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Sincer am fost un om bun asta pana cand am vazut ca oamenii buni sunt luati drept prosti.

| adriana1996_2534 explică:

laughing nici n-am vazut prostia...mersi ca mi-ai spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o persoană care scrie corect!