| Pinzaru_Roxana_1994 a întrebat:

Bna! ma numesc roxana, eu stau in camin si aici am cunoscut 2 fete cu care am inceput sa ma inteleg ft bine, dar peste o perioada de timp o fata din camera de la mine a intervenit intre noi.Si a reusit sa ne desparta, acum acele fete au inceput sa se bage din nou in seama cu mine si nu stiu ce sa fac.Intre cine sa aleg?

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Pe cine ai avut prima data ca prietena/e?

| LicuriciPlici a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa gasesti elementul comun adica este foarte greu sa alegi intre doua persoane pentru ca fiecare are ceva special.Parerea mea este ca trebuie sa te imparti si sa tii prietenia si cu una si cu cealalta.Este posibil fiecare sa incerce sa te atraga de partea ei dar daca tu esti o prietena buna pentru cele doua o sa stii ce sa faci ca sa impaci si varza si capra