| Denyzalovely a întrebat:

Boona! o sa fie sasuke si sakura impreuna?
o sa fie neji si tenten impreuna?
cand o s apara episoade noi din naruto shippuden?
imi dati si mie niste ficuri cu astia va rog sunt mareee fan!
Dauuu funda!

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Episoade apar in fiecare joi pe www.animekage.com dar ma cam indoiesc ca o sa fie macar un singur cuplu pana la sfarsit :(( Singurul cuplu care cred ca va fi este acel cuplu de gay dinter guy sensei si rock lee :((. Am auzit intr-un interviu de'al lui masashi kishmoto ( sau cum il cheama pe creeator :)) ) ca s-ar putea dar nu sigur sa fie vreun cuplu :-? Oricum asteptam :* Pa pa!

| warmheart10 a răspuns:

Din pacate n-o sa fie impreuna nici sasuke cu sakura si nici neji si ten ten. Episoadele vor aparea in scurt timp.

| CamyAngel a răspuns:

Probabil...sasuke si sakura,sunt asa de draguti impreuna.Dar, cine stie daca vor fi, iar neji si tenten.sincer? Nu prea cred
PArerea meabig grin
O zi bunabig grin
Apropo, apare in fiecare saptamana cate unu(joia parca):X