| Anonim007363628 a întrebat:

Bro... Am început sa iubesc stilul emo și nu știu dacă e bine. Mi-e teama ca ma va duce la depresie și multe altele.
Am început chiar sa ma duc în anumite locuri doar sa vad persoane emo happy

2 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu-i nimic greșit așa ești tu asta ești tu dacă ți-e îți place sa fi emo sa fi sănătos nu văd de ce cineva te-ar judeca după felul care ești și îți place sate porți fi tu cu Adevărată cine ești nu trebuie sa-ti fie te-am de ce vor spune alți lăsai sa latre oricum la altceva nu se pricep

| ȘantierinLucru a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin stilul emo si cu ce fel de persoane intri in contact. Daca dai doar de persoane deprimate in continuu si care gasesc motiv de profunda suparare numai daca nu e destul sos pe salata caesar la 3, 99, cel mai probabil nu o sa iesi bine