| Curious1324 a întrebat:

BuanTPU, va mukțumesc pentru sfaturi. Azi si ieri am fost mai tupeista si simt ca acum ma pot împrietenii cu oricine vreau sa i ca pot fii populara. Am căpătat incredere, prima oara simteam ca Mor, dar dupa parca era ceva normal. Am reusit sa imi fac mai multi prieteni, dar ma gândeam ca maine sa le cer numarul de telefon, ce credeti? Cum o sa actioneze? E ceva rau?

Răspuns Câştigător
| yulyanayo a răspuns:

Incercarea morte n-are. Nu are de ce sa-ti fie rusine, nu ai facut o crima nici ceva jenant. Fi mai increzatoare in tine, In prezenta prietenilor fate o companie placuta si de neinlocuit, glumeste cand e de glumit fi serioasa cu cei ce au nevoie sa un sfat. Fi persoana aceea pe care nimeni nu o poate uita, cu multa energie si curaj. Fi mai increzatoare in tine. Mult mult noroc

5 răspunsuri:
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Salut:*
Uite care-i treaba si ti-o zic si ca din experienta! Sa fii prieten cu toata lumea, sa-i ajuti pe cei din jurul tau si sa le fii alaturi e un lucru frumos si de apreciat la tine.
E bine ca ai incredere in tine si ca simti ca poti face fata lucrurilor mai usor.Chiar bravo!
Doar ca tupeul foloseste-l cu cap si cand e necesar!
Nu te face tu ca si cum ai fi cea mai tare dar de fapt ai fi un nimeni(nu jignesc)! Doar ca fi tu insati si tupeul e bun cand e cazul sa ai tupeu.
Multa bafta! Pup's.

| yulyanayo a răspuns:

Nu, totii isi vor dori sa vorbeasca cu o fata tupeista si usor usor si populara. Mult noroc. Anuntama cum a mers, te pup

| Curious1324 explică (pentru yulyanayo):

A mers prost!, am cerut unui coleg nunarul a zis nu, l-am cerut altcuiva, nu mi-a raspuns... M-am rușinat atat de tare.crying((( sa mai incerc?

| Curious1324 explică (pentru yulyanayo):

Merci mult, am reusit sa me integrez: am vorbit cu o prietena de aici din clasa, stau I'm banca cu ea, vorbesc deschis cu ea, deci i-am cerut sa ma ajute cu numerele de telefoane, si doar am terminat acum 10 min de vorbit cu colegii mei pe whatsapp, Primești funda si mukțumesc din inima :*

| yulyanayo a răspuns (pentru Curious1324):

Nu ai pentru ce scumpo. Am trecut si eu prin asta. Inca un sfat din inima, nu te destainui nimanui total. Problemele tale grave sau mai jenante mai bine nu le vorbesti cu colegi. Mai bine vorbesti cu parinti, nu te destainui prietenilor in totalitate. Mult noroc :*

| yulyanayo a răspuns (pentru Curious1324):

Incercarea morte n-are. Nu are de ce sa-ti fie rusine, nu ai facut o crima nici ceva jenant. Fi mai increzatoare in tine, In prezenta prietenilor fate o companie placuta si de neinlocuit, glumeste cand e de glumit fi serioasa cu cei ce au nevoie sa un sfat. Fi persoana aceea pe care nimeni nu o poate uita, cu multa energie si curaj. Fi mai increzatoare in tine. Mult mult noroc