| Maea a întrebat:

Bun,dat fiind ca ieri am dat un mesaj la care m-am gandit foarte mult, legat de viata mea.Am decis sa va intreb,cum este la liceu.Ce ati facut in prima zi? Sau cum este toata saptamana din liceu. Daca va acomodati bine, usor...Va multumesc

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Liceul este o etapă frumoasă însă nu toți se acomodează la fel.
Depinde de liceu, de colegi, de cât de mult îți place să mergi la școală, etc.

| Mynameis93 a răspuns:

După cum am mai spus la alte întrebări de acest gen, mie mi-a fost foarte greu să mă integrez. Sunt, sau mai bine spus, am fost o fire foarte timidă. Un an întreg mi-a luat să mă acomodez. Dat fiind faptul că nu aveam pe nimeni cunoscut la liceu.
Acum depinde de fiecare

| Maea explică (pentru Mynameis93):

Am inteles, multumesc