| Robert5678 a întrebat:

Bun.Deci cum sa incep, nu am mai pus niciodata o intrebare pe TPU de genul acesta, dar sper ca sa primesc niste pareri...

Deci, este o fata in clasa cu mine, si mie imi place de ea.Ideea este ca, exact acum un an, ei i-a placut de mine, insa cred ca, eu am insistat prea mult, prea rapid...si a venit si vacanta de vara, si nu am mai vb pana in toamna.

Din iarna aceasta, a inceput sa imi placa din nou de ea, insa pur si simplu nu ma baga in seama, nu intentionat, dar nu avem ce vorbi.singurele dati cand vorbim sunt ceva de genulbig grina-te din fata mea, mersi, ceau" si asa.
Nu prea stiu ce i-ar placea sau asa, ca sa fac pentru ea, ca e ff misterioasa asa, nu prea am apucat sa o cunosc, sta doar cu prietenele ei.Inainte si imping eu prea departe anul trecut vb cu mine, sau radeam sau asa, acum...

nu stiu, chiar nu stiu ce sa mai fac, sunt in limba dupa ea...

Răspuns Câştigător
| Me23 Tia a răspuns:

Cica sa gaseasca alta.bai baieti pai daca baiatul e in limba dupe ea ce sa faca? off. vorbeste si tu mai mult cu ea si cand vorbesti cu ea zambeste.si mai stai si tu pe langa ea.din astea.si eu sunt in limba dupa un baiat si el are pe cineva si am intreabat ce sa fac si au zis sa o las balta.imposibil.laughingnu are nimic daca are pe cineva.arata ca tu esti mai bun pentru ea decat tipu celalalt si gata.laughingmai cu tupeu.bafta

2 răspunsuri:
| nimic pt nimeni a răspuns:

Se preface...

| nicu_3864 a răspuns:

Eu cred ca daca nu vorbeste cu tine, nu te place, poate are prieten.Ar trebui sa cauti alta, cu asta iti pierzi vremea. Asa mi s-a intamplat si mie cand eram mai mic.