| zuzulina_4990 a întrebat:

Bun deci : DAU FUNDITA + VOT! AM NEVOIE DE AJUTOR!
Asa deci : acum catva timp mi sa furat un cont (de stardoll) cei care cunosteti jocul. Hacker-ul Respectiv mi-a schimbat Adresa e Email si
parola ce as mai putea face cum as putea Sparge contul inapoi Id de mess : zo_ozo_o VA ROG! ajutati-ma dati-mi PROGRAME Sspuneti-mi orice ca sa imi recuperez contul sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad

1 răspuns:
| qDeyaaa a răspuns:

Si mie mi s-a furat contul de multe ori si mi-a schimbatsi contul si id'ul si nu am mai reusit sa'l recuperezsadsadsadsad