| Skovgsravn a întrebat:

Bun deci este cam ciudat deoarece pentru ca si fiindca aceasta este o intrebare serioasa de-a mea. *-*. Cum as putea sa strang bani avand in vedere ca am 14 ani (aproape 15), iar banii as dori sa ii strang pentru un Xbox 360 asta insemnand + jocuri (30-100 de lei). Momentan am strans 500 de lei intr-un timp destul de lung. Si as vrea sa ii strang mai repede. (Funda)

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa-ti faci dorinta cunoscuta in familie, discret, iar intre timp mai da o mana de cajutor prin casa.De obicei parintii raspund dorintelor copiilor-pe care le cunosc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri la parinti / bunici / unchi

| LoveTenis a răspuns:

Poti sa pui anunturi pe Okazii; Mercador...si sa pui pe numele lui taicatau sau maicata pentru a se putea livra coletul daca cine ar vrea.