| Etro a întrebat:

1)Stiți o camera ieftina de filmat pe tik tok dar bună?
2)cum pot sa am multe likeuri și vizualizări pe tik tok, am 17 clipuri si nu au nici o vizionare, aveți vreo idee?

La cea mai buna idee dau raspuns câștigător

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Nu ai nevoie de nici o camera,ai nevoie de un telefon,nu conteaza daca e Samsung sau iphone.
Incearca sa faci clipuri video cu zodii, astea merg super bine, mai ales daca ai si un sunet misto.
Videoclipuri in slow motion cu pisica ta, merg si astea destul de bine.
Pune sad edits, sau fa un video cu tine in slow motion.
Nu uita de pretioasele hashtag uri #foryou #fyp #recomendations

1 răspuns:
| Mariarobertina300000000 a răspuns:

1 de obicei ce e ieftin nu e foarte satisfacator din punct de vedere al calitatii.Mai bine cu camera originala a telefonului desi este mai practic cu una profesionala... Daca nu ti permiti ia la mana a 2 a... poate gadesti ceva ok

2. Vezi si tu care sunt cele mai vizionate clipuri.
Fa promovare pe conturile pe care le ai( Facebook, insta, etc)
Bafta...