| Eusuntaici a întrebat:

A folosit cineva vopseaua de la Palette negru rubiniu? Daca da, cum este? Sunt vopsita blonda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| deliaoana123 a răspuns:

Daca esti blonda si vrei sa te faci bruneta o sa iti para rau mai tarziu. Sora mea a fost blonda si apoi dupa cateva luni s-a facut bruneta. Acum a incercat din nou sa se faca blonda si e destul de greu, plus ca a trebuit sa isi tunda 15 cm din par pentru ca nu mai iesea culoarea din el...despre vopsea, e buna, a incercat si o prietena si i-a plauct. happy