| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna^^. A fost cineva anul asta la ocna sibiului sau la costinesti puppy dog eyes. dati-mi va rog detalii. Ma gandesc sa merg cu prieteniii anul viitor, si sa stim asa in mare cam cati bani sa ne luam. Voi unde v-ati cazat? si cam cat a fost cheltuiala. Mersi mult ^^:X

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Ceau:* eu stau in Sibiu si am fost vara asta de vreo 3-4 ori la Ocna, ce sa-ti spun e foarte frumos fata de acum cativa ani...lucrurile s-au imbunatatit, Eu am stat impreauna cu niste prieteni la o casa,, Casa Fekete Ocna Sibiului''desi stau in Sibiu am zis ca nu mai mergem acasa si dupa aia sa ne intoarcem:)) am platit 70 de lei pentru o camera tripla cu baie si hol;))este foarte aproape de lacuri, nu faci mai mult de 5-10 min pe jos casa a fost dotata cu tot ce iti trebuie :camera cu tv, acces la bucatarie, curte...etc gasesti mai multe inf aici despre ea
http://www.turistinfo.ro/......47094.html
la Costinesti este mai frumos...parerea mea:))acum depinde de voi bafta:*

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Costinesti! E grozav.eu am stat la pensiunea Alex si a fost foarte frumos

| Aly122 a răspuns:

Bunaa.am fost anul acesta la costinesti...si vreau sa-ti spun ca e foarte frumoss si foarte ieftin.la cosinesti mi-a placut cel mai mult din toate statiunilelove struckis aproape numai tinerismuge foarte smecher.mai ales daca mergi cu prietenibatting eyelashes...si m-am cazat la o vila (avea terasa afara.gratar) si a fost foart ieftin:*