| OaieBlonda a întrebat:

Aam un Samsung galaxy ace si i-am spart ecranul sad. Cat costa o reparare de display?

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Display-ul e in jur de 90 de lei :
http://www.shopmania.ro/......0-41485454
Plus manopera vreo 20 lei, te costa undeva in jur de 100-120 lei.

| Axys a răspuns:

Decats a dai bani multi pe reparati fa cum zic eu eati un telefon asemanator cu altau din amanet il soti mai aeftin happy si daca e defect a carasa sau mai situ eu ce scoatei displeiul sau dac ae bun pastreazalwinking_ si pe ala il ti ca pese de schimbwinking bafta eu as aam facut!

| magazindecadouri a răspuns:

Buna, Samsung-ul este un galaxy ace 2 sau ace 3? este spart doar ecranul sau si sticla?

| D3n156 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un alt telefont pentru ca s-ar putea sa nu mai mearga tachscrim-ul(nu stiu sigur daca am scris bine) daca inlocuiesti display-ul.

| OaieBlonda explică (pentru D3n156):

Am telefonul din aprilie si chiar nu vreau unul nou.winking. plus ca mama si tata nu stiu nimic.