| Erika666 a întrebat:

Buna, aceasta este o postare serioasa, va rog sa cititi cu atenție. De o perioada de timp eu fiind fata ma simt atrasa de fete, prima data am luat-o ca mi se pare dar de fiecare data când vad o lesbiana ma iau emoțiile și vb foarte serios.Cel puțin fetele mai masculine îmi plac rău de tot. Credeți ca este o orientare, ce parere aveți?

1 răspuns:
| AdioTPU a răspuns:

Poate sa fie adevărată ta orientare sexuală dar poti fi și confuză, să crezi că asta e orientarea ta dar sa fie doar o chestie de moment. Vezi cum evoluează această atracție pe parcurs.