| Lariesa98 a întrebat:

Buna.Acu ceva timp am cunoscut un baiat.El e genul de baiat cuminte(sa zic asa),linistit, la locul lui, genul de baiat care nu si-ar bate joc de o fata. DA,mai exista astfel de baieti. Ne intelegeam super, vorbeam zilnic cu orele, aveam o gramada de lucruri in comun,imi trimitea mereu mesaje, alea-alea. Eu sunt genul de fata mai rea, sa zic asa.stiu ca nu e bine, dar mno. Dupa ce l-am intalnit, pot sa spun ca m-am linistit..Adica mi-am dat seama ca eram pe drumul gresit si d-astea. inainte toti baietii pe care ii cunosteam erau rai, genul ala de baieti de cartier.in fine. treaba e ca, e a aflat nu stiu ce chestii, si acum nu mai vorbim. nu am vorbit de vreo 3 saptamani, simt ca mor. el e unul dintre cei 4 baieti la care pot spune ca am tinut. am incercat sa aflu de ce a plecat, dar a spus ca nu vrea sa imi faca rau, ca el vrea sa ma protejeze, de aia pleaca. pur si simplu nu mai stiu ce sa fac, il vreau inapoi.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Poate a fost amenintat de ratati cu care ai stat tu, ia mai gandeste-te mai bine, ai umblat numai cu papagali care sunt in stare sa bage frica in el pentru a te lasa happy

| AnneMarri18 a răspuns:

Pai ar trebui sa stai de vorba cu el si sa.i explici ca tu il vrei alaturi de tine ca tii la el, ca te.a schimbat in bine nu stiu ceva de genu'...si acum depinde ce chestii a aflat, adica sa nu se ia pana la urma dupa altii, poti sa il faci sa aiba incredere in tine si bineinteles sa nu.l dezamagesti daca zici ca e si baiat bun*ai grija de el*dar totusi eu zis sa discutati e cea mai buna decizie.winking