| IulianaCorina a întrebat:

Bună! Acum 2 zile am avut primul meu contact sexual. Ideea e ca nu ne-am protejat dar băiatul a ejeculat in afara, si a durat aproape un minut pana și-a dat drumu. Țin sa menționez ca nu am mai avut alt contact după. Însă eu ma simt obosita, am avut dureri si ma doare si capul. Exista riscul sa fi rămas însărcinată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este stresul masiv care ti-l provoaca lipsa protectiei: dureri de cap, stari de rau, voma, oboseala masiva.

| Violleta2022 a răspuns:

In orice caz, a fost cea mai patetica partida de sex posibila, 1 minut de stres si risc masiv de sarcina, pentru ce?

Chiar merita atat risc si stres si stare de rau ca sa-i satisfaci madularul unui baiat?
Probabil ca merita in mentalitatea ta, daca esti atat de disperata sa risti totul doar ca sa-l satisfaci pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Aprope 1 minut"?

Ce sex e ăsta?
Meriti mai mult de atat

| AdioTPU a răspuns:

Nu, e doar disconfortul de după.

| Mamis9 a răspuns:

Un minut?! Are 12 ani?! E... ce-a ma-i proastă partidă pe care am auzit o. Nu te teme că nu rămâi însărcinată într-un minut