| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 saptamani m-am despartit de iubitul meu.In timpul in care am fost cu el eu si un prieten de al lui (Mihai)ne-am imprietenit foarte mult. Dupa ce m-am despartit de iubitul meu eu si Mihai am inceput sa ne sunam.sa ne spunem orice si chiar sa ne sarutam din cand in cand, dar totusi nu eram impreunachiar daca ne spuneam mereu unul celuilalt ca ne iubim.Intr-o zi mi-a spus ca fostul meu iubit a aflat cat de apropiati suntem si s-a batut cu el si mi-a propus sa ne intalnim.Ne-am intalnit, am vorbit vreo 20 minute iar apoi mi-a spus ca a flumit doar iar fostul meu iubit nu stie nimic. Dar mi-a spus sa nu il mai sun, sa nu ii mai trimit mesaje, nimic.Am incercat sa mai vorbesc cu el atunci dar a plecat.Asta s-a intamplat cam acum 3 zile.De atunci nu l-am mai sunat si nu am mai vorbit cu el. Ce sa fac? Vreau sa vorbesc cu el dar nu stiu ce sa ii spun.imi este teama sa il sun.Imi puteti da vre un sfat?

1 răspuns:
| PulbereDeStea a răspuns:

Eu cred ca fostul tau iubit stia de toata treaba asta. Poate voia sa se desparta de tine si nu stia cum.Asa ca stai linistita mai sunt baieti.Toti sunt la fel.