| Bufferia a întrebat:

Buna ..Acum 3 zile am cumparat o tableta serioux 7"S716TAB a mers ceva timp dupa s-a terminat bateria,am pus.o la incarcat a mers s.a aprins dar, s-a oprit la pictograma android.Asta am rezolvat.o.Azi am pus tableta la incarcat si nu s-a aprins nici macar pana la android,nu se incarca,se aprinde putin cand imi arata pictograma cu bateria (un cilndru rosu,mentionez ca atunci cand incarca se face verda),oricat o tin la incarcat nu merge.Am garantia,se poate schimba? Daca aveti veo ideea cum sa o fac sa se aprinda, as fi recunoscatoare.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| aurora23 a răspuns:

Am si eu tableta de la serioux si am avut si eu aceleasi probleme la inceput lasa tableta sa se incarce o 2-3 ore si scoate din priza incarcatorul si tine apasat pe buton pana apare cuvantul android si dupa aia se deschide...

| Bufferia explică (pentru aurora23):

Multumesc mult, eu credeam ca daca ala de la baterie este rosu nu se incarca...
ai funda +vot daca ai vreo intrebare voi incerca sa raspund

1 răspuns: