| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* acum ca a venit vacanta de vara vreau sa fac ceva in acest timp nu ca anul trecut cand m-am plictisitstraight face. Dar din pacate nu am nicio idee ce sa fac:-ss. Daca stiti voi ce as putea face spuneti-mi si mie plstongue. Dau fundita la cele mai bune idei:X.Am 16 ani ca sa stitihappy daca conteaza varstalaughing

1 răspuns:
| AlexiaClaudia a răspuns:

Pai mergi la plaja, calatoreste, fa un curs ca sa inveti sa canti ca de exemplu, disco, parapanta, ia ti un job, fa o excursie cu colegii tai, mergi la film, teatru, parcuri de distractie s.a.