| SheWolf2000 a întrebat:

Acum cam 30 de min am primit pe Instagram o cerere de follow de la cineva. I-am acceptat-o ( am cont privat) si i-am dat "follow" si eu. Când intru pe profilul meu am observat ca la "followers" am doar 1, deși cu câteva min in urma aveam mult mai mulți. La fel si la "following" tot 1 imi apare. Cu toate acestea, tot văd activitatea lor pe Instagram. Nu știu dacă are vreo legătura cu fata aceea si cererea ei de "follow" dar e ciudat. De ce imi arată așa? Funda! Mulțumesc!

1 răspuns:
| SaraYang18 a răspuns:

Sincer nu stiu de ce iti apare asa. Probabil e vreo eroare de la Instagram, sigur n-are legatura cu fata. big grin Poate merge daca dezinstalezi si instalezi iar sau si mai simplu delogheaza-te si logheazate iar. Sper sa functioneze daca nu succes in a gasit raspuns. big grin O seara faina!