| passenger a întrebat:

Acum cateva luni am cunoscut un baiat, care in ciuda vorbelor colegilor cred ca ma place. Se zvoneste c-o place pe prietena mea (toata lumea spune asta, se comporta frumos cu ea, chiar azi cand m-am urcat in autobuz el a ramas in statie cu ea, dar nu stiu daca a facut-o cu intentie). In ciuda spuselor, cand e doar cu noi doua (cu mine si cu prietena mea) cand spune ceva se uita numai si numai la mine, cand spun ceva (chiar daca nu-l bag in seama) se uita tot la mine, si la petrecere cand dansam si el dansa cu alta fata, am avut impresia ca se uita la mine mereu (cred). De la un timp m-am facut mai increzuta cu el (stiti voi sentimentele unei fete cand afla ca un baiat o place...) si ma gandesc ca de asta nu prea are curaj sa vorbeasca mai mult cu mine, sau poate pentru ca e timid...

Totusi ce credeti?

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Da poate fi si cum gandesti tu dar poate prin prisma ta incerca sa ajunga la prietena ta

| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Probabil are o defectiune in sentimente poate v-a iubit pe toate trei si nu stie pe ce sa aleaga fi sincera si spune-i de cine iti place de mine de prietena mea sau de fata ai raspuns obligatoriu. doar privestel in ochi adanc si poate poate poate

| mariaaaaa a răspuns:

Stai fata linistita ca te placee!

Sunt siguraa ca te place!

El de fapt cand e cu ea tot la tine se gandeste. Nu da importanta gurilor rele ca o place pe prietena ta!

Cred ca este timidd. Mai mult ca sigur!

Succes :*

| vijayTPU a răspuns:

Fa tu primul pass...nu ai ce sa pierzi.dar fa-o cu grijawinking