| Sybel a întrebat:

Buna acum cateva saptamani am pus o intrebare despre un baiat. M-am despartit de el pana la urma dar acum mam combinat cu un alt baiat iar fostul prieten se da iar la mine si imi zice ca ma iubeste. Ce sa fac?
ca acum imi place si de cel cu care sunt si inca mai am sentimente pentru fostul

1 răspuns:
| XxBluu a răspuns:

Decizia asta o poti lua doar tu insati. Eu te safatuiesc sa incerci sa gasesti argumente pro si contra pentru amandoi. Compara cum a fost relatia cu fostul iubit si cum este cea actuala. Alegel pe acela cu care te simti mai bine, care se poarta mai frumos cu tine, etc.