| iStarry a întrebat:

Buna happyAcum cateva zile a venit cineva sa deviruseze calculatorul...si a sters tot si le-a reinstalat. Ieri am incercat sa imi pun o melodie pe telefon prin cablu, dar nu imi mai apare o chestiethinking Trebuia sa apara o chestie cu "open with."si eu alegeam internet explorer si imi arata toate melodiile din telefon...si acum nu mai e chestia asta cu internet explorer nu arata decat cu winmap sau ceva de genul si cu inca o chestie si nu stiu sa le bag asa crying poate sa ma ajute cineva? happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi programale de pe cd-ul de la telefon...