| MoryDory a întrebat:

Bună.
Acum cativa ani a venit la noi in bloc un baiat nou. Ne intelegeam bine in vara. Vorbeam despre orice, mai pe scurt eram foarte buni prieteni.Acum cateva zile mi-a spus ca ii respir aerul... ce sa mai cred? imi mai este sau nu prieten?straight face

5 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Iti dau un sfat: lasa'l cateva zile, spune'i ca te'ai saturat de el si lasa' chiar cateva saptamani si vei vedea ca el te va cauta... dar incearca sa nu il bagi in seama din prima, sa nu ii raspunzi a telefon si sa fii indiferenta

| MrsDraguttza a răspuns:

Poate ca esti prea apropiata de el si el vrea putin spatiu
Eu cred ca iti este prieten dar sa-l mai lasi putin in pace
Pana la urma e baiat
Vrea si el sa joace footbal sau sa tea cu alti baieti

| XoXo4you a răspuns:

Buna. Poate are nevoie de putin timp in care sa stea singur.Incearca sa vorbesti cu el despre asta poate s-a schimbat in timp

| AndreeaSanziana a răspuns:

Buna! probabil facea o gluma...nu baga totul la suflet... poate s-a schimbat! intreba-l ce s-a intamplat! Pua~:*

| MoryDory explică:

Va multumesc pentru sfaturipuppy dog eyes:*