| and0ra a întrebat:

Buna! Acum cativa ani am vizionat ceva serial, dar nu mai tin minte cum se numea si as vrea sa il gasesc. Cred ca au trecut mai bine de 7-8 ani de cand l-am vazut, dar inca tin minte unele chestii. Era animatie si sunt destul de sigura ca era japonez, ceva anime. Era intr-o perioada medievala cred, hainele in orice caz nu erau moderne. Tin minte ca era o fata imbracata in rochie si avea parul blond (dar memoria ma poate trada). In orice caz, ce imi amintesc era ca vorbea cu un barbat, intr-o incapere a casei, care era destul de mare, iar la un moment dat a inceput totul sa ia foc. Nu mai tin minte daca era vorba de o tradare sau ceva, dar fata a incercat sa scoata pe toata lumea din casa inainte sa se prabuseasca totul sau cumva a ramas ultima sa iasa. Au fost si ceva conversatii intre timp, ceva despre tatal ei sau a altcuiva. Daca cumva stiti ceva, si daca e vorba doar de vreo scena cu un foc intr-o casa, va rog sa imi spuneti. Am cautat si am crezut ca e Fate Series, dar nu am gasit vreo scena de genul acolo.

2 răspunsuri:
| Andr3aa a răspuns:

Https://youtu.be/C9oo-ZPB5oI ia vezi daca e acesta, poate iti aduci aminte personajele

| and0ra explică (pentru Andr3aa):

Mersi de raspuns! Din pacate nu e acesta, serialul nu era chiar atat de vechi, iar totul in sine era mult mai serios, din cate tin minte fetele lor aveau fizionomie destul de normala, de aceea l-am asimiliat cu Fate series. Daca ar fi sa il pun intr-o perioada, as zice ca e din maxim 2005, minim 2013.