| Danielastb a întrebat:

Buna, acum ceva timp mi-am rupt frenul buzei superioare (pielita aceea) si acum as vrea sa-mi bag piercing acolo.
Se mai poate? Pielita nu este rupta de tot.
Urgent va rog, dau funda.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Sa vindecat zona? Ai putea intreba pe cineva de la un salon care se ocupa cu asta.

| Danielastb explică (pentru Andreeush):

S a vindecat, dar nu se mai lipeste. La mine in oras mai este doar un singur salon, dar baga doar in ureche si nu a stiut ce sa mi spuna. O fata a zis ca se baga prea mult si nu poate. Nu stiu cum sa explic. Mai e pielita aia acolo dar nu stiu daca ajunge cat sa mi bag piercingul si nu prea stiu pe cine sa intreb