| Annabella9719 a întrebat:

Acum o luna am primit de prietenie de la fostul meu iubit.Nu am acceptat-o(mi-a trimis de mai multe ori cereri). Desi au trecut ceva ani de cand ne-am despartit.Si dupa vad ca am primit cerere de la iubita lui.Cea cu care m-a inselat.Ce vor oamenii astia de la mine? Si nu poate fi vorba de prietenie! A fost un scandal monstru intre noi! Nu ii urasc(mi-a trecut acea ura)dar nici nu vreau sa am vrea legatura cu ei.O fi pentru ca sunt insarcinata si vor sa ma intrebe ce fac si sa ma felicite?

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Hmm...el cred ca are ceva regrete in ceea ce te priveste, iar ea vrea sa vada de ce iubitul ei iti trimite cereri. Cred ca e o tipa geloasa. Nu cred ca vor sa te intrebe de sanatate...

| Annabella9719 explică (pentru christall):

El imi trimite des cereri si cateodata chiar mesaje.O data mi-a zis La multi ani de ziua mea.Dar nu i-am raspuns.

| munteanuionvictor a răspuns:

Vor să te întrebe ce faci. Poți să răspunzi dacă ești curioasa care e motivul.