| Columbeanca97 a întrebat:

Buna:* acum o luna m-am certata cu o pr buna si acum de 2 saptamana ne-am impacat si ea cand eram certate m-a sters de la prieteni si acum nu mai poate intra la mine pe fb si nici eu la ea si daca incerc sa o adaug la pr cand o caut nu mi-a da si nici ea pe mine nu ma gaseste ce as putea face ca sa o bag din nou la prieteni ca nici sa o sterg nu merge chiar nu mai stiu ce safac va rog ajutati-maa! >FUNDAbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| bby a răspuns:

Buna :* deci te logeziwinking si esti "acasa" la pagina ta de fb tongue dai prieteni-cauta prieteni- iti apare pasul 1 si dai cauta prieteni ca iti arata email-iti scrii parola tongue -agree-si iti arata acol id la care u nu le ai adaugati ca pr pe facebook si o cauti pe pr tawinking sper ca ai inteles big grin

1 răspuns:
| cristiana1998 a răspuns:

Nu aveti prieteni comuni? du-te la un prieten pe care il aveti ambele si caut-o [rinte prietenii luihappy