| Stefiiiiii a întrebat:

Bunahappy!Acum o saptamana m-am desp de fostul meu prieten,nu ne mai intelegeam,adica sa va povestesc de la inceput.Mie imi placea de el de inainte sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el.Ne-am combinat fericiti,ne-am inteles foarte bine, eram foarte apropiati cadouri de ziua mea… chestii.Intr-o sambata eram afara pe la mine prin cart cu prietena mea cea mai buna si mai multi amici ,unul dintre ei a venit cu un coleg de clasa pe care nu il mai vasusem pana atunci.Cum a venit el venise direct la mine m-a luase de mana si imi facea fel si fel de complimente chiar vroia sa ma si sarute,dar nu l-am lasat.Seara mi-a bagat id-ul in lista am vb cu el ogramada,incepuse sa imi placa de el.Luni la scoala ,am uitata sa precizez ca fostul meu prieten era in sc cu mine,cum spuneam luni la scoala nu mai simteam aproape nimic pentru fostul meu prieten de aceea nici nu l-am bagat in seama.Marti l-am luat sa vb spunandu-i"ca numai merge relatia "si am fost de comun acord sa ne despartim fix la o luna de la relatie.La scoala nu aveam nimic ma gandeam doar sa ma combin cu baiatul cunoscut sambata.Cand am ajuns acasa am plans foarte mult, regretam ca ne-am despartit,stiu nici eu nu am mai intelegstraight face .Nu mai vorbim eu cu fostul meu prieten dar se uita mai mereu la mine ,este mai mereu suparat si are o fatuca de cateluspuppy dog eyes.Eu m-am combinat pana la urma cu baiatul ala chiar daca imi mai place de fostul meu prieten foarte tare.Ex-ul meu i-a spus prietenei mele cele mai bune nu ma mai place ,dar el numai sta sunt eu ,ma inteleg f bine cu pretenii lui si stau cu ei iar el daca sunt eu prin preajma numai sta (iar eu stau mai mereu cu prietenii lui),este mai mereu suparat, se uita la mine, il deranjeaza daca fac cv gen sa ma joc cu niste baieti de la el din clasa si din astea.Eu as vrea sa ne impacam,dar sunt foarte orgolioasa si nu l-as intreba,si stiu ca nici el nu o sa o faca ca e mai rusinos .Acuala mea relatie nu e serioasa adica este fara obligatii,am vb asta de la inceput cu el.Intrebarile mele sunt : credeti ca ma mai place fostul meu prieten? ce sa fac sa ne impacam ca eu numai pot vb cu el?Multumescbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| DjL99 a răspuns:

1)Posibil. Pune pe unu din prieteni lui sa-l intrebe.
2)Prietena ta cea mai buna sa ii zica ca iti pare nespus de rau ca v-ati despartit si ca vreti sa va impacati. Sa ii mai zica ca tu tot la el te gandesti si ca inca il placi foarte mult, mai mult decat prostu ala. Sa ii zica ca din cauza prostului alauia v-ati despartit.
Sper sa te impaci cu el. :-)

| lauraalexandra99 a răspuns:

Pai pune-o si tu pe prietena ta sa ii spuna ca iti pare rau ca v-ati despartit.
Succes