| Roxanapanaite7o a întrebat:

acum o saptamna am descoperit ca am păduchi, si stiu ca i-am luat de la scoala pentru ca multi colegi de ai mei au,imi este foarte rusine, paduchi nu mai am dar am lindini, am un sampon de la dr.soleil? Este bun, voi l-ati incercat in asemenea situatii? Si daca ouale sunt albe si se îndepărtează usor de pe firul de păr insemna ca au murit? Vă rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Poti folosi petrol, sau sa iti dai cu caz in cap sa ii omori.

| BlackRose03 a răspuns:

Cel mai bun remediu pentru indepartarea paduchilor e petrolul.Se gaseste la farmacie, nu la toate, dar se gaseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Doar trebuie sa ceri sampon pentru paduchi de la o farmacie.

O zi buna!