| GeorgiPop a întrebat:

Acuma 2 săptămâni am fost la o nunta unde eram domnișoară de onoare, partenerul meu pot sa zic ca a fost destul de ok, tot îl observam ca se uita puțin cam insistent la mine și când am dansat cu el mă tot tinea strâns de mana, în fine, oricum acum are prietena. Ce nu înțeleg eu e ca acum 2 zile m-a sunat verișorul meu și mi-a zis ca l-a sunat un fost coleg de clasa și l-a întrebat de mine și ca vrea sa mă cunoască. Fostul coleg al verișorului meu fiind prieten bun cu băiatul cu care am stat domnișoară la nunta respectiva.
Ce credeți că i-a zis despre mine de a vrut sa mă cunoască?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pana la urma tu ce vrei sa afli? Daca te place tipul de la nunta sau daca prietenul acestuia este interesat de tine?

| GeorgiPop explică (pentru Aasdfghj):

Dacă prietenul lui e interesat de mine ☺

| diapopa a răspuns (pentru GeorgiPop):

Pe tine te intereseaza de el?
avand in vedere ca verisorul tau e prieten cu el ai putea sa ii spui lui sa vorbeasca cu el si asa afla el pentru tinewinking

| GeorgiPop explică (pentru diapopa):

Nu e chestia că mă interesează de el, doar că sunt curioasa cam ce iar fi putut zice de a și vrut să mă cunoască.

| diapopa a răspuns (pentru GeorgiPop):

Pai eu zic sa il rogi pe verisorul tau sa vb cu el, ca sa afli ce vrei sa stiiwinking
sper ca te-am ajutat

| WaterDrop a răspuns:

Sa vad daca am inteles bine, deci prietenul fostului coleg al verisorului tau i`a spus fostului coleg al verisorului tau, ceva despre tine iar acum colegul vrea sa te cunoasca?

Foarte probabil nimic sau faptul ca esti frumoasa si ar fi vrut si el dar are prietena asa ca te-a pasat lui.