| Brilianta a întrebat:

Ajutati`ma si pe mine. vreau sa slabesc doar la burta ca o am putin km mare, dar nu vreau sa slabesc la picioare sau la fund ca de obicei cand slabesc slabesc din tot iar eu nu vreau decat sa dau burtik jos big grin credeti ca ar merge cu abdomene? sau sa merg la sala? thinking

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Brilianto, de ce nu respecti regulamentul? De ca scrii cu K? Asa ai invatat la scoala? Eu inteleg ca ai kilometri de burta din ce scrii tu! Exercitii fizice pe podea care intaresc musculatura burtii.

| gheorghita a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f
nu mai manca dupa 6 si te vei trezii dimineata cu burta mai plata. vei vedea ca este mai " desumflata "

| Saori a răspuns:

Eu zic ca daca faci cate 50 de abdomene pe seara si mananci putin, dar des, si te hidratezi intens o sa se vada rezultatelehee hee. aa si, daca se [poate, fara sa mananci dupa 7 searahee hee. am fost prea drastica?laughing

| Ramina a răspuns:

Fa cat mai multa miscare. du`te la sala. si fa exercitii la niste aparate de fitness facute special pentru a da burta jos. happy poti face abdomene. (acasa)

| spiridus_7223 a răspuns:

Brilianta Sala te cheama iti face cu ochiul
un pic de sport nu strica
acum depinde de tine ce vrei sa faci si la ce sala mergi incearca cu (Tae Bo) o sa iti placa ce rezultate da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste abdomene si extenstii, dar in mod regulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca mai putin.La asta te-ai gandit?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a zis cineva ca daca bei apa fiarta pe stomacul gol in fiecare dimineata scapi de burtica.am inceput sa beau apa fiarta. dde 2 zile si acum astept sa vad daca mergee big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super slim