| Gabriela144 a întrebat:

Buna all! ajutati-ma! AM 10 ANI SI 10 LUNI IMI E RAU MA DOARE SPATELE IN PARTEA DREAPTA SI BURTA. APROAPE IN FIECARE ZI VAD PE CHILOT KA AM UN LICHID ALB. IMI VINE OARE CICLUL SPUNETI VA ROG REPEDE!

Răspuns Câştigător
| Anonim9666 a răspuns:

Da,cat de curand iti va veni ciclul, si eu am patit tot asa, dar am crezut ca e o raceala simpla...Pregateste`te si mai informeaza`te tu despre ce ar trebui sa faci. Sper ca ti-am fost de ajutor...BYE :-H

4 răspunsuri:
| Anonim9666 a răspuns:

Da,cat de curand iti va veni ciclul, si eu am patit tot asa, dar am crezut ca e o raceala simpla...Pregateste`te si mai informeaza`te tu despre ce ar trebui sa faci. Sper ca ti-am fost de ajutor...BYE :-H

| FuNnYy a răspuns:

Da cu toate ca sunt baiatlaughing chiar situ da la inceput vine ceva alb gabui si dupa menstruatia adica sange rosuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M nu stiu pai eu nu cred la 11 ani aproape, hmmm asa e la toate fetele daca esti mai dezvoltat ciclul poate sa-ti vie mai degraba daca nu el poate veni si la 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu cred ca ai facut sex si nu-ti dai uh seama