| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:* am un video, este ca un referat pentru o prezentare"sos salvati planeta". Insa eu nu pot vedea acest video. Daca vreau sa il deschid cu windows media player imi spune "Windows Media Player nu poate reda fișierul. Playerul nu acceptă tipul de fișier sau un codec necesar nu este instalat pe computer." Cum as putea vedea acest video pls :X:X:X dau funda ca am nevoie maxima de elsad

Răspuns Câştigător
| Eff a răspuns:

Trebuie sa ai o optiune acolo, sau sa iti apara o casuta cu download codecuri. daca descarci codecurile ar trebui sa mearga.
Depinde si ce extensie are video-ul, poate formatul respectiv nu e suportat de WMP.
Incearca sa il deschizi si cu alte programe, cine stie.

1 răspuns:
| DRAGONREX a răspuns:

Mplayer ar trebui sa mearga