| anonim_4396 a întrebat:

Buna all.Aseara am fost la un spectacol, in prima parte a serii a venit varul meu langa mine si mi-a prezentat un coleg de al lui, dupa respectivul a zis sa plece sus (eu eram pe un rand de scaune mai jos). Dupa vreo cateva ore eu am plecat cu o fata sa ne mai plimbam si la un moment dat ma suna varul meu si imi zice ca tipul pe care mi l-a prezentat ar vrea sa ma cunoasca mai bine, atunci eu i-am zis sa ii zica ca ma prieten (deci nu am )et, si ca nu vreau sa il cunosc mai mult ca pe un amic. Ok dupa asta am ajuns inapoi la locul unde era si el, si la un momenta dat incepem sa vb, si ma intreba pana ala urma am prieten sau nu, ca el a auzit ce am vb la telefon. I-am zis ca de fapt nu am etc, dar dupa cateva momente un baiat pe care il cunosc mai demult si e si el in clasa cu el mi-a zis ca vrea sa imi spuna ceva, si am mers de o parte:acesta mi-a zis ca sa nu il iau in serios pe tipul ala etc, insa chiar cum am plecat de o parte prieteni tipului de care v-am zis vin dupa noi si ii zic amicului meu ca de ce m-a luat nu vede ca cu fata asta vb prietenul lor. Dupa asta m-am dus inapoi la ei si el imi zice ca ce mi-a zis colegul lui si bla bla.Eu i-am zis ca nu sunt genul de o sera si sa ma ia la misto. O ultima chestie ar fi faptul ca la un moment dat tipul asta vine si ma cuprinde in brate pe la spate:atunci eu i-am dat mainile jos si am zis ca nu, ce il cunosc de cateva ore si gata.Nu stiu e ceva rau ca m-ar fi cuprins asa pe la spate, am procedat gresit? Ma rog pana la urma eu am plecat acasa condusa de amicul meu(pe care el l-ar crede mai mult de atat). Intrebarile mele ar fi:de ce nu ar fi stat cu mine de la inceputul serii, de ce a pus mana asa pe mine, iar prietenii lui au venit atunci dupa noi si au zis lucrul respectiv. El este cu un an mai mare decat mine(19 ani)si nu stiu oare ar fi facut misto, din momet ce era coleg cu varul meu, iar un alt var de al meu ce era acolo mi-a zis ca vb serios, Oare ma placea? E ceva normal sa ma cuprinda asa avand in vedere ca ne-am cunoscut abia atunci?
P. S.:Verii mei stiu ca eu sut genul de fata cuminte(hee hee)si nu sunt genul de aventuriera.Chestia e ca acum ma gandesc la tipul ala, asa era dragut se imbraca ok, insa nu stiu ce pareri aveti din tot ce am scris? Scuze de unele greseli, si poate nu va plictisiti sa cititi atat.Ms

2 răspunsuri:
| alle_8519 a răspuns:

Pai ar putea sa te ia in serios sau ar putea sa te ia la mistoo

si eu am patit de astea sh am realizat ca baiatul aluia[cu care am patit eu]ii placea de mine

si a trebuit sa ma duc sa ma intalnesc cu el dar am avut o obligatsie si nu am putut

sh sunt sigura ca a vrut sa ma intrebe daca vr sa ma comb cu el

deci poti sa tragi si singura concluzia

iti doresc mult succes:*

| Smile25 a răspuns:

Acolo sus e desi* scuze