| Mycutsa a întrebat:

Buna all! Mi-am uitat parola de la mess si de la fecebook. Cum o pot afla pe cea de la facebook? Adica facebook`ul este facut pe id`ul de mess. As putea sa schimb adresa de e-mail ca sa imi pot reseta parola? Daca da, cum? Ajutati`ma sa imi resetez parola de la facebook, k de la mess nu mai am cumsad.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai folosit Mozilla ca browser->>> RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER MOZILLA - daca ai salvat parolele in browser si ai folosit Mozilla intra in Unelte in bara meniului de la mozilla -> optiuni ->TAB-ul ->securitate -> parole salvate -> arata parolele
Bafta!

| Mycutsa explică (pentru neluL):

Nu am folosit Mozilla. sad

| neluL a răspuns (pentru Mycutsa):

Atunci alta metoda nu stiu!

| TheFACKYouTub a răspuns:

Uite stiu ca pare stupid.zi adresa d e-mail si incerc sa te ajut eu.Succes.

| tPuManagement a răspuns:

Intra aici https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot ITI SCRII CONTU YAHOO MESSENGER SI BAFTA MAI DEPARTE