| DeEa_4814 a întrebat:

Buna all, mie imi place de un baiat, dar nu cred ca el vrea sa stea serios cu mine, el zice ca vrea o relatie serioasa, dar nu prea il cred ca este asa, cum pot s il fac sa m iubeasca, sa stea numai cu mine?, sa fie ceva serios? va rog dati-mi cat mai mte sfaturi:*

funda cel mai bun raspuns:X

2 răspunsuri:
| Sarahh a răspuns:

Pai o idee ar fi sa discutati despre ce`si doreste el de la tine, ce fantezi are si sa le pui in practica` pentru el, sa fii mai dragastoasa cu el, sa-i arati multa afectiune, sprijin, intelegere daca` ar avea o problema sa stie ca are cui se confesa, cui sa-i impartaseasca necazurile si supararile lui si totodata sa-l intelegi si sa-l ajuti. Chiar daca` ce spune el este gresit...nu trebuie sa-l critici :-s (pentru ca altfel l`ai indeparta d tine.adica"nu`i mai zic nimic lu asta ca i`ar se ia d mine...mai bine spun altcuiva" )dp c l`ai askultat ia`l asa cu binishoru si indruma`l tu p drumul cel bun fara sa pari cicalitoare sau obtuza. Succes cu el. Funda?

| koryna_8349 a răspuns:

Draga deea daca el te va iubi si va vrea sa fie cu tine o va face dar daca nu, nu o va face, ideea e ca nu cred ca tu ii poti face ceva ca el sa stea numai cu tine si sa te iubesca tinand la tine!

Dar totusi nu-ti perde speranta ca poate el te iubeste oricum si chiar vrea sa fie mult timp cu tine!

BAFTA!