| anonima13 a întrebat:

Buna all! Voi ce credeti ca se poarta cel mai mult adidasii sau tenesii? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

Tenisi! happy

sunt mult mai cool iar in ziua de azi mai toate pustoaicele parta tenisi love struck chiar si eu love struck
Daca vrei sa iti cumperi, ii recomand de aia simpli, cu sireturi colorate sau diferite la fiecare picioar, culorile sa fie pe tot tenisul acelasi, doar la sireturi diferit, daca ma intelegi, oricum nu conteza, tenisi oricum raman mai cool :*

1 răspuns:
| MyFirstLove a răspuns:

Tenesii love struck