| DeEa_4814 a întrebat:

Buna all...
vreau sa va zic si eu cevasad
fostul meu iubit acum sta cu o alta fata cu care a stat mai de mult si aceasta fata atunci cand au stat ei mai de mult l-a inselat.si el acum m suna ca s mai vb ca ii e dor de mine...si eu i'am zis ca daca m iub cum zice de ce sta cu acea fata si a zis ca vrea s ii faca exact ce i'a facut ea lui, ca are orgoliu prea mare...
voi ce credeti ca e bine sa mai vb cu el la tel? sa ne mai intalnim?cryingcrying
funda:*promit
cryingcryingcrying

4 răspunsuri:
| JulieAndreeaB a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine pe baiatul respectiv din moment ce ai avut o relatie cu el.
Sincer nu este nimic rau in a te intalni sau a vorbi cu el.i-ati "inima in dinti" si intreaba-l care sunt mai exact sentimentele lui pentru tine si daca mai sunt sanse in viitor sa mai aveti o relatie.din moment ce "apelaza" la tine te considera o persoana de incredere, deschisa cu care poate comunica.sunt mari sanse sa va reluati relatiahappy

| SummertimeSadness a răspuns:

Da si poate o sa te reimprietenesti cu el prin aceasta actiunewinking

| yonela18 a răspuns:

Parerea mea? pai ti-o spun, eu cred ca el inca mai simte ceva pentru ea (fata respectiva), dar si pentru tne.si se joaca cu amandoua...acum tu decizi...eu una ti-as da un sfat.Nu mai vb cu el! ( in sensul de a nu mai fi iubiti) am trecut si eu prin asta.winking si crede-ma ca e foarte dureros.broken heart

| Betty18 a răspuns:

Iesi cu el si vorbiti dar ca amici, dar FARA giugiuleli chiar daca el insista ca daca el e cu fata aia. fa-te respectata! daca poti pastra distanta eu zic sa vorbesti cu el si sa vezi ce vrea.