| deniiissss a întrebat:

Buna all:X am si eu o problema. am un coleg de clasa de care m-am indragostit, dar nu stiu daca si el ma place... vorbim mereu pe mess, radem, glumim dar doar pe mess. in clasa nu am tupeu sa vorbesc cu el. ce fac sa-mi dau seama daca ma place? imi puteti da niste subiecte pe care le-as putea discuta cu el in afara de ce sporturi ii plac etc(l-am mai intrebat)?

Răspuns Câştigător
| Varcolacul132 a răspuns:

Nu prea are importanta ce intrebari ii pui, simportant e ca discutia sa curga de la sine crede ma eu sunt cu un coleg de clasa de 2 ani si la fel eram si noi la inceput oricum ar trebui sa te porti frumos cu el, si sa faci conversatie cu intrebari de genu:ce muzica asculti? ce formatie preferata ai? si de aici se face o discutie lunga chic cu multe intrebari discrete
kiss

| deniiissss explică (pentru Varcolacul132):

Dar problema e ca stiu ce muzica asculta etc. imi da melodii care ii plac lui, imi spune cum e el in general...ce intrebare sai mai pun ca sa mai schimbam subiectul?

| tinapapujik a răspuns (pentru deniiissss):

Pai nu stiu:daca are frati surori intreaba-l de ei ce fac cum se simt ce mai face, cum se simte daca are chef de ceva... orice

| deniiissss explică (pentru tinapapujik):

Stiu totul despre el. suntem colegi de 9 anistraight face

5 răspunsuri:
| Varcolacul132 a răspuns:

Eu zic sa ii trimiti un bilet prin care sa zica "Ma placi? da sau nu?"

| AnOnImUPeRiCuLoS a răspuns:

Asta e cand te indragostesti nu mai poti face nimi mult succes in continuare happy