| Christian515 a întrebat:

am 1.60 inaltime, mama are 1.51 si tata 1.67, am 16 ani, intrebarea mea este : mai am vreo speranta sa mai cresc?sad, inca ceva, altii colegi de-ai mei erau mai mici decat mine cand aveam 14 ani, acum sunt cu 7-8 cm mai inalti decat minecrying

Răspuns Câştigător
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Cresterea se opreste cam pe la 18 ani.mai ai timp sa cresti... daca mai faci si un sport ceva.cu sigurantza vei mai crestehappy

1 răspuns:
| ionika17 a răspuns:

Daca tatal tau.are 1. 67 se poate sa mai cresti pana la 18-19 ani mai ai timp succeshappy