| roxanakm a întrebat:

Am 1.65 inaltime si 50 de kilograme sunt slaba rau?! si daca sunt ce as putea sa mai mananc ca sa pun vrei 5 kile pe mine?

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nu esti slaba deloc! eu am 1, 66 inaltime si 46 de kg si inca vreau sa mai dau joshee hee

| Mayar a răspuns:

Depinde ce structura ai. Incearca sa te cuprinzi la incheietura mainii cu degetul aratator si cu degetul mare.
- Daca nu te cuprinzi ai o constitutie robusta - atunci ar trebui sa mai puni pe tine
- daca te cuprinzi la limita, ai o constotutie normala - depinde de tine daca vrei sa mai puni cateva kg sau nu
-daca te cuprinzi cu usurinta si inca mai ramane cevaloc liber la cuprindere, ai o constitutie zvelta si in cazul acesta nu ar mai trebui sa slabesti.

Conteaza si oasele catcantaresc big grin si trebuie sa tii cont si de treaba astawinking

| vali1985 a răspuns:

Mananca carne multa si mi se pare bine, nu esti slaba rau.
Baftă!

| justagirl2 a răspuns:

Salut. depinde si de tipul oaselor daca ai oasele mai grele si tu zici ca ai vrea sa mai pui pe tine e ok. oricum in zilele de azi gasesti 90% din cazuri exact opuse tie. nu conteaza atat timp cat te simti bine in pielea ta si nu iti afecteaza sanatatea. dar daca tot vrei sa te ingrasi mananca seara mai tarziu, mai multa paine, in orice caz sa nu te iei dupa altii care "recomanda" fast food urile, grasimile, dulciurile din plin asta daca nu vrei sa te trezesti cu vreun diabet, boala de inima, stomac... sanatate!

| DellllYyYA a răspuns:

Buna. si eu am 1.65 14 ani si am in jur de 47- 48 de kilograme...si sunt f ok. Am si forme si nu stiu eu zic ca esti ok, depinde de tine cum crezi ca ar fi mai bine.

| deeyuz a răspuns:

Esti perfecta nu trebuie sa te mai ingrasi si eu am aceeasi inalti me si greutate si arat ff bine

| del3a a răspuns:

Buna! eu sunt de acceasi inaltime ca tine dar eu am 47 de kilograme si sincer nu mi se pare ca sunt grasa big grin
Nu cred ca ar trebui sa te mai ingrasi!

| sweetylovepink a răspuns:

Arati foarte bine asa cum esti, nu trebuie sa te mai ingrasi.