| Alexandra55544 a întrebat:

Buna, am 10 ani si imi place de un baiat de 18 ani.

Cred ca si el ma place, iesim pe afara, ne jucam si etc.

Dar sincera sa fiu il plac foarte mult, as vrea sa pot sa il pup dar imi este si frica si rusine.
Nu imi este frica ca ma bate sau ii spune mamei dar ca nu o sa mai vb cu mine.
Cum pot face sa il pup fara sa-mi fie rusine si fara sa se supere?

Răspuns Câştigător
| Sabinacernat7 a răspuns:

Ești prea mică pentru el, nu cred ca te place, poate doar ca prietena, este diferența de 8 ani între voi.El probabil ca caută fete cu țațe și cu fund, îmi pare rău pentru tine dar chiar nu este potrivit pentru una ca tine

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Vezi ca ai gresit cand ai scris 10, cred ca era de fapt 5 sau 6, nu 0, nu are cum.

| RAY a răspuns:

Sper ca e o gluma

| Andreeush a răspuns:

Sfatul meu ar fi să renunți la ce vrei să faci.
Un băiat de 18 ani nu o să își piardă niciodată timpul cu una de 10 ani.
Nu te place așa că nu insista.
La vârsta ta sunt alte lucruri mai importante la care să te gândești.

| Alexandra55544 explică (pentru Andreeush):

Nu e adevara

| Andreeush a răspuns (pentru Alexandra55544):

Ce nu e adevărat?
Că un băiat de 18 ani nu se poate uita la o fetiță de 10 ani?
Un băiat de vârsta asta caută să aibă o relație normală cu o fată apropiată vârstei lui.
Eu sunt convinsă că tu interpretezi lucrurile greșit.

| Clytia a răspuns:

Nu mai bine mai aștepți să crești și îl pupi după? Ești prea micuță acum pentru el.

| MPersephone a răspuns:

Cum se joaca un baiat de 18 ani?

| Ana7807820 a răspuns:

Sper să fie o întrebare troll. :/
Altfel, vai de capul tău, la varsta ta eu încă mă jucam cu păpuşile şi mă uitam la desene cu unicorni şi Barbie.

| Anonimus7777 a răspuns:

Vai de capul tău! Fără supărare, dar mulți copii idioți ca tine există pe lumea asta. Ai grijă cu dinăștia de 18 ani, să nu ajungi ca Alexandra aia de la TV. Termină cu prostiile și joacă-te cu cei de seama ta!

| Alexandra55544 explică (pentru Anonimus7777):

Il cunosc de 2 ani si nu mi-a facut nimic
Dar imi place super tare de el
Dar nu il mai pot vedea ca e cu scoala