| Catryyyyyyy a întrebat:

am 12 ani 1.61 si 45 de kg.cum as putea sa slabesc... o dieta. Fundista:X

2 răspunsuri:
| XLilSmileX a răspuns:

Hm ... eu am 14 ani si 60 kg ; 1.77 si fac pilates de cateva saptamani dar doar in weekend . in cursul saptamanii incerc sa fac 20 de abdomene dimineatsa si 20 seara si ceva exercitii din filmuleul cu pilates.Si oarecum (ori mi se pare mie) nu mai am asa multa burta ca inainte...Sper sa te ajute :) . Aaa si in general poarta negru bluze un pic mai largi si mai lungi :D

http://video.google.com/videoplay?docid=654094089166528827#

| gigik_9109 a răspuns:

In primul rand sportul e foarte important...iar in privinta alimentatiei mananca multe fructe si legume, stiu ca nu suna prea bine faza cu legumele dar daca sti sa le prepari sunt minunate :* Succes!